Reklama

Rajd Turcji: zwycięstwo Sainza

Ostatnia pętla Rajdu Turcji, na którą złożyły się dwa odcinki specjalne o łącznej długości nieco ponad 45 kilometrów, zgodnie z oczekiwaniami nie przyniosła zmian w czołówce.

Cały rajd wygrał Carlos Sainz (Citroen Xsara WRC), dzięki czemu nie tylko awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji mistrzostw, ale też zrównał się ze swoim zespołowym kolegą - Colinem McRae w liczbie wygranych eliminacji w sportowej karierze. Teraz obaj mają ich na koncie po 25. Warto zaznaczyć też drugie zwycięstwo ekipy Citroena w tegorocznych MŚ.

Więcej na ten temat przeczytasz w naszym serwisie MOTOSPORT

autoklub.pl/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rajd turcji | rajd

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy