Reklama

Rajd Krakowski - Puchar Seicento

Rywalizacja w Pucharze Seicento Sporting podczas 24 Rajdu Krakowskiego zakończyła się zwycięstwem załogi Robert Romuzga/Sławomir Szynalik. Duet ten wykorzystał atut własnego terenu i nie dał rywalom żadnych szans.

Drugie miejsce zajęli Piotr Krotoszyński i Przemysław Konopacki tracąc do zwycięzców niecałe 40 sekund. Trzeci na mecie zameldował się zwycięzca pierwszej rundy - Rajdu Elmot - Jacek Stroński z pilotem Tomaszem Króliczkiem.

Reklama

W tym roku trasa rajdu była bardzo wymagająca, ale jak zwykle małe Seicento spisały się doskonale. Na starcie zameldowało się 9 Seicento Sporting. Do mety nie dojechał tylko Krzysztof Baranowski, który zakończył rywalizację na jedenastym odcinku specjalnym.

A oto co powiedział Robert Romuzga: Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Objęliśmy prowadzenie na trzecim odcinku i tak pozostało już do mety. Oesy Rajdu Krakowskiego znamy dość dobrze ponieważ są to nasze rodzinne tereny. Rajd był bardzo trudny. Asfalty były bardzo śliskie i jednocześnie szybkie, co wymagało dużej koncentracji i dużych umiejętności.

Klasyfikacja Pucharu Seicento Sporting w 24. Rajdzie Krakowskim:

1. Robert ROZMUZGA/Sławomir SZYNALIK

2. Piotr KROTOSZYŃSKI/Przemysław KONOPACKI

3. Jacek STROŃSKI/Tomasz KRÓLICZEK

4. Adam POL/Patryk OLEJNICZAK

5. Robert WILKOSZ/Witold WILKOSZ

6. Stefan KARNABAL/Wojciech SKIBA

7. Marek HACZYK/Filip KOŁODZIEJCZYK

8. Paweł STEFANIUK/Łukasz OSIEKA

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sławomir | przemysław | robert | Puchar | rajd krakowski | rajd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL