Reklama

Rajd AC 1991 Pokale

Dominik Durczok z Andrzejem Cioskiem wygrali rozgrywany w Imielinie IV Rajd AC 1991 Pokale. Drugie miejsce, po zaciętej walce do ostatnich metrów, ze stratą około trzech sekund, zajęli Michał Uliarczyk z Bartoszem Pysznym. Trzecią lokatę wywalczyli Michał Sołowow z Emilem Horniackiem. Wszystkie trzy załogi jechały Mitsubishi Lancerami EvoVI.

Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa, choć zdaję sobie sprawę, że osiągnęliśmy je po trosze za sprawą pecha Sebastiana Frycza (zawodnik ten po uszkodzeniu prawego przedniego zawieszenia wycofał się z rajdu - przy. red.). Muszę przyznać, że nasz samochód spisywał się znakomicie i dawał mi ogromną radość z jazdy. Ten start traktowaliśmy głównie jako mój test bojowy w Lancerze. Nie jest bowiem tajemnicą, że poważnie przymierzamy się do startu takim samochodem na Wiśle - powiedział na mecie zadowolony zwycięzca.

Reklama

Mieliśmy pewne problemy z ustawieniem samochodu, które na mecie omawialiśmy ze Zbyszkiem Stecem. Mam nadzieję, że doświadczenia zdobyte podczas tej imprezy pozwolą na uniknięcie podobnych sytuacji w kolejnych startach. Jestem zadowolony z drugiej pozycji, ale czuję pewien niedosyt - do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele - komentował Michał Uliarczyk. (Autoklub PL)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Sołowow | rajd | 1991

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama