Reklama

Puchar Alfy Romeo w Poznaniu

Pięć tegorocznych eliminacji Pucharu Alfy Romeo nie wyłoniło zwycięzcy. Pełen emocji i zaskakujących rozstrzygnięć pucharowy serial będzie więc pasjonującym widowiskiem do samego końca, a decydująca runda zostanie rozegrana 25 i 26 października 2002 r. na Torze Poznań. Mamy nadzieję, że będzie równie interesująca, jak przedostania eliminacja na Torze Kielce. Zanim poznamy zwycięzcę poznańskich zawodów i zbiorczej klasyfikacji sezonu 2002 wróćmy na chwilę do kieleckiego wyścigu, jednego z bardziej dramatycznych w tegorocznym Pucharze Alfy Romeo 156.

Więcej przeczytasz w serwisie MOTOSPORT

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Puchar | Poznań | romeo

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy