Puchar Alfy Romeo

Artur Czyż (Automobilklub Wielkopolski) wygrał na torze Poznań wyścig główny drugiej rundy Pucharu Alfa Romeo 156, a w sprincie uplasował sie na drugiej pozycji. W opinii wielu fachowców był to najciekawszy wyścig w historii Pucharu Alfa Romeo. Tradycyjnie Robert Kisiel (A.Polski), który wygrał pierwszą rundę w Kielcach, walczył z koalicją kierowców Automobilklubu Wielkopolskiego. W poznańskich zawodach w sprincie był trzeci, ale w wyścigu głównym na 15 okrążeń nie stanął nawet na podium.

Więcej o Pucharze Alfy Romeo przeczytasz w serwisie Motosport.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wyścig | Alfa Romeo | Alfa Romeo 156 | Puchar | romeo