Reklama

Przekroczył o 100 km/h

Policjanci z bialskiej drogówki zatrzymali na drodze krajowe nr 2 pirata drogowego, który jadąc bmw przekroczył dozwoloną prędkość o prawie 100 km/h.

51-letni mężczyzna dostał 10 punktów karnych i 500 zł mandatu. Tylko w ciągu dwóch godzin patrolu z videorejestratorem policjanci odnotowali kilka poważnych wykroczeń.

Przekroczenie dozwolonej prędkości o niemal 100 km\h to nie jedyne wykroczenie zarejestrowane dzisiaj przez videorejestrator bialskiej drogówki. Parę minut później policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę kierującego samochodem osobowym marki renault laguna, który wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Uprawnienia zostały mu zatrzymane za przekroczenie limitu punktów. Mężczyzna nie zdał jeszcze egzaminu kontrolnego i dlatego policjanci nie mogli dopuścić go do dalszej jazdy.

Tylko w ciągu dwóch godzin policyjny patrol przy pomocy kamery zarejestrował 4 poważne wykroczenia.

Policja
Dowiedz się więcej na temat: policja | 100

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy