Reklama

Powiedzieli na mecie...

LOEB/ELENA. "To lepsze niż nic. Jest w porządku. Cieszę się, że zdobyłem w Polsce punkty. Muszę się teraz skupić na kolejnym rajdzie."

Reklama

SORDO/MARTI. "To bardzo dobrze, że jesteśmy na podium. Szczerze mówiąc, to uważam, że w Finlandii muszę pojechać jeszcze szybciej."

HIRVONEN/LEHTINEN. "To niewiarygodne co się stało z Latvalą. Cieszę się jednak z wygranej."

LATVALA/ANTTILA. Na prawym zakręcie uderzył swoim samochodem w barierę. Uszkodził przednie zawieszenie. Spod auta zaczął się wydobywać dym.

WILSON/MARTIN. "Czy trzy lub dwa lata temu uwierzylibyście, że nasz zespół (Stobart) zdobędzie w mistrzostwach świata aż 250 punktów?"

SOLBERG/MENKERUD. "Jestem bardzo zadowolony, że znalazłem się na mecie. Rajd był wspaniały."

NOVIKOV/MOSCATT. "Rajd był dla nas bardzo ciężki. Trasy były bardzo szybkie, ale bardzo mi się podobało."

RAUTENBACH/BARRITT. "Mieliśmy sporo problemów, ale czerpaliśmy radość z jazdy. Teraz muszę się skupić na kolejnym starcie. Czeka nas sporo pracy."

SOLBERG/MILLS. "Realnie na to patrząc to najlepszy wynik, jaki mogłem osiągnąć. Rajd był bardzo szybki. Nasz zespół wykonał świetną robotę. Rano mieliśmy trochę problemów, ale na szczęście udało się je rozwiązać. Cieszymy się, że jesteśmy na mecie. Być może w Finlandii wystartuję innym samochodem."

HOLOWCZYC/KURZEJA. "Wspaniały rajd, bardzo się cieszymy że zajęliśmy 6. miejsce. Na pewno za dwa lata ten rajd będzie znowu rundą mistrzostw świata. Cieszę, że rajd wypadł tak dobrze. Bardzo dziękuję sponsorom."

ABBRING/MOMBAERTS. (Został najmłodszym w historii zwycięzcą rundy JWRC. Wcześniej ten rekord należał do Francoisa Duvala, który wygrywając Rajd Monte Carlo 2002 miał wówczas 22 lata i 2 miesiące.) "Staraliśmy się wypaść jak najlepiej na tym rajdzie. Miałem sporo szczęścia, że Kościuszko wypadł z trasy. Spodziewałem się jednak walki do końca."

PROKOP/TOMANEK. "Dla nas ważna informacja jest, że Kościuszko nie ukończył rajdu. To nawet ważniejsze od wygranej. Dla niego to prawie koniec sezonu, a dla nas nie. Jesteśmy szczęśliwy."

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje