Reklama

Pierwszy wyścig tuż, tuż...

Ostatni weekend przed pierwszym wyścigiem Volkswagen Castrol Cup spędziłem na targach motoryzacyjnych Motor Show w Poznaniu, gdzie można było zobaczyć wiele nowości ze świata motoryzacji.

Motor Show to największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej, na których wśród setek atrakcji nie mogło zabraknąć Volkswagena. Na specjalnie stworzonym stoisku, każdy odwiedzający miał możliwość z bliska zobaczyć samochód, którym przyjdzie rywalizować zawodnikom w tym roku w pucharze jak również spróbować swoich sił w symulatorze wyścigowym prowadząc pucharowego Golfa oraz w pojedynku 1 na 1 zdalnie sterowanymi Golfami.

W ciągu całego weekendu targi odwiedziło prawie 100 tysięcy ludzi co daje fantastyczny wynik, oraz napawa optymizmem co do frekwencji na pierwszej eliminacji właśnie w Poznaniu.

Reklama

Pierwszy wyścig sezonu Volkswagen Castrol Cup zbliża się już wielkimi krokami. W najbliższy weekend kawalkada wyścigowych Golfów po raz pierwszy wyjedzie na tor. Zarówno organizatorzy, zawodnicy jak i kibice nie mogą już doczekać się tej chwili.

Prognozuje się, że Poznań przywita wszystkich iście wiosenną pogodą. W naszym zespole panuję pełna koncentracja, nastroje są bojowe, jesteśmy gotowi na inaugurację. Całą zimę ciężko pracowałem i mam nadzieje, że przyniesie to oczekiwany efekt już na pierwszej eliminacji oraz uda się zrealizować założone na najbliższy sezon cele. Do zobaczenia na torze!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje