Reklama

Passat inny niż wszystkie. Videotest

Zretuszowane nadwozie (w opinii wielu osób mniej interesujące niż w poprzedniku), to samo wnętrze (poza dodaniem analogowego zegarka) i technika "żywcem" przeniesiona z modelu, który gościł na rynku od 2005 roku.

Tak w kilku słowach scharakteryzować można "zupełnie nowego" passata. Właściwie nie powinniśmy używać słowa "nowy" ponieważ - biorąc pod uwagę zakres zmian - mamy raczej do czynienia z większym liftingiem niż kolejną generacją popularnego modelu.

Reklama

Na szczęście - co zdążyliśmy już sprawdzić - nie jest aż tak strasznie, jak by się mogło wydawać. Odświeżony passat nie ma się czego wstydzić na tle konkurencji - to wciąż bardzo wygodny i dopracowany samochód. Co innego, że trochę nudny, ale czy znacie volkswagena, który taki nie jest...?

My, na szczęście, znamy! Jeśli denerwuje was zbyt konserwatywna stylistyką nowego passata - nie przejmujcie się. W salonie Volkswagena wciąż kupić można jedno z najładniejszych aut w tej klasie!

Od 2008 roku w cenniku marki z Wolfsburga figuruje bowiem passat, który zupełnie passata nie przypomina. Model CC, będący jednym z ładniejszych przedstawicieli modnej ostatnio klasy czterodrzwiowych coupe.

Czy jest to zatem idealna propozycja dla wszystkich szukających solidnej, niemieckiej limuzyny i auta budzącego emocje w jednym?

Odpowiedź znajdziecie w naszym wideoteście!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: passat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje