Reklama

O Puchar Wójta Gminy Szczurowa

13 października 2001 w Szczurowej, odbędzie się trzecia z kolei Konkursowa Jazda Samochodem w tym roku, organizowana przez tutejszy klub Moto Car 93. KJS jest to rajd samochodowy dla kierowców starających się o uzyskanie licencji rajdowej RII. Ukończenie zawodów daje 33% punktów do licencji! Załogi uczestniczące w zawodach, będą miały do pokonania 56 km trasy podzielonej na dwie pętle, w tym sześć prób zręcznościowych na czas, o łącznej długości 6.2 km na terenie Toru Szutrowego w Szczurowej.

Wszystkich, chętnych do wzięcia udziału w zawodach, zapraszamy 13 października br. na godzinę 8.00. do biura rajdu na terenie Toru Szutrowego, ul. Włoszyn 10a, w Szczurowej. Wpisowe do zawodów 50 zł. W godzinach od 8.00-9.30, odbędą się zapisy i badania techniczne, oraz odprawa załóg. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do posiadania kasków ochronnych, ważnego przeglądu samochodu, ubezpieczenia OC i NW. Start o godz. 10.00. Dodatkowych informacji można zasięgnąć pod numerami telefonów: (014) 671-40-33 lub (602) 476-282.

Sebastian Łach

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jazda samochodem | Puchar | gminy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy