Reklama

MICHELIN Alpin szczególnie warta polecenia

Opona MICHELIN Alpin, w rozmiarze 225/45 R17 H, została uznana za najlepszą oponę w swojej kategorii i rozmiarze spośród 13 testowanych opon w najnowszych testach niezależnego instytutu badawczego ADAC.

MICHELIN Alpin została uznana za oponę "szczególnie wartą polecenia", co jest najwyższą oceną przyznawaną przez ADAC. Na tę ocenę złożyły się wyniki testów na nawierzchniach: mokrej (miejsce 1 z 13), zaśnieżonej (miejsce 3 z 13) i oblodzonej (miejsce 2 z 13) oraz testów trwałości (miejsce 1 z 13).

Gama zimowych opon Michelin jest najczęściej rekomendowana przez producentów samochodów. Dzięki swoim znakomitym wynikom, MICHELIN Alpin będzie kontynuował tę dobrą passę.

MICHELIN Alpin jest przystosowana zarówno do jazdy po trasach oblodzonych, pokrytych śniegiem, jak i po mokrych zimowych nawierzchniach. Czwarta generacja opon MICHELIN Alpin jest przeznaczona do różnych typów samochodów - od małych kompaktów do minivanów. Dzięki nowatorskim technologiom zastosowanym w Aplin 4 ruszanie z miejsca jest o 10% łatwiejsze niż w przypadku opon Alpin poprzedniej generacji, a droga hamowania jest o 5% krótsza .

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy