Reklama

Karkonski bez Sztuki!

Niestety na zbliżającym się Rajdzie Karkonowskim nie zobaczymy seata WRC. Od zespołu Shell Helix Seat Sport Polska otrzymaliśmy jedynie lakoniczny komunikat: załoga zespołu Łukasz Sztuka i Zbigniew Cieślar nie weźmie udziału w Rajdzie Karkonoskim z powodów technicznych.

Łukasz Sztuka: Jeszcze wczoraj podczas zapoznania z trasą rajdu zakładaliśmy udział w imprezie. Liczyliśmy na to, że po naszej szybkiej, choć niefortunnie zakończonej jeździe na Rajdzie Wisły, tu w Jeleniej Górze osiągniemy oczekiwany sukces. Niestety na ostre ściganie przyjdzie nam poczekać do Rajdu Warszawskiego.

Według naszych informacji absencja Sztuki na Karkonoskim związana jest z wypadkiem podczas rajdu Wisły. Uszkodzenia samochodu okazały się na tyle poważne, że konieczna była dość gruntowna naprawa. A na tą po prostu zabrakło czasu ... lub pieniędzy. Albo jednego i drugiego. Wprawdzie cordoba WRC nadaje się do jazdy, ale podczas prób na odcinkach testowych dały o sobie znać uszkodzone w wypadku niektóre elementy.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wrc | Łukasz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama