Reklama

Jak powstał KLUB TUNING POLSKA ???

Wreszcie stało się to co stać się musiało a co od pewnego czasu było tematem naszych rozważań. Dojrzewająca w gronie uczestników forum strony internetowej (...), idea stworzenia klubu tuningu skupiającego ludzi dla których słowo "tuning" nie jest tylko pustym frazesem nic nie znaczącym lecz wręcz przeciwnie, jest czymś znacznie więcej, wreszcie znalazła swój szczęśliwy finał. Jej początki sięgają poprzedniego zlotu, który miał miejsce w Sielpi w dniach 14 - 15 października 2000 roku. Wtedy to zrodził się pomysł stworzenia takiego klubu. W trakcie zorganizowanego w dniu 11 listopada br. w pensjonacie Diana w Białobrzegach nad zalewem Zegrzyńskim kolejnego zlotu uczestników wymienionego wyżej forum o godzinie 19:21 został jednogłośnie zawiązany Klub TUNING POLSKA. W zasadzie to co powyżej napisałem na temat mogłoby wystarczyć ale atmosfera tego spotkania była tak miła, a członkowie nowo powstałego klubu tak sympatyczni, że nietaktem byłoby z mojej strony gdybym na tym poprzestał. !

Wreszcie stało się to co stać się musiało a co od pewnego czasu było tematem naszych rozważań. Dojrzewająca w gronie uczestników forum strony internetowej (...), idea stworzenia klubu tuningu skupiającego ludzi dla których słowo "tuning" nie jest tylko pustym frazesem nic nie znaczącym lecz wręcz przeciwnie, jest czymś znacznie więcej, wreszcie znalazła swój szczęśliwy finał.  Jej początki sięgają poprzedniego zlotu, który miał miejsce w Sielpi w dniach 14 - 15 października 2000 roku. Wtedy to zrodził się pomysł stworzenia takiego klubu.  W trakcie zorganizowanego w dniu 11 listopada br. w pensjonacie Diana w Białobrzegach nad zalewem Zegrzyńskim kolejnego  zlotu uczestników wymienionego wyżej forum o godzinie 19:21 został jednogłośnie zawiązany Klub TUNING POLSKA.  W zasadzie to co powyżej napisałem na temat mogłoby wystarczyć ale atmosfera tego spotkania była tak miła, a członkowie nowo powstałego klubu tak sympatyczni, że nietaktem byłoby z mojej strony gdybym na tym poprzestał. !

Jak już wspomniałem atmosfera na zlocie założycielskim klubu była przednia, a i atrakcji różnych było też wiele. Do tradycyjnych żeby nie powiedzieć standardowych atrakcji zaliczyć należy kolejną udaną zbiórkę aluminium z odzysku na felgi, oraz palenie gum. Należy tu także nadmienić że i organizacja samego naszego spotkania łącznie z trwającą 8 godzin posiadówą w staropolskim stylu była naprawdę super i chociażby z tej racji można ją zaliczyć do atrakcji tego zlotu. Naszym honorowym gościem był Pan Jacek Chojnacki, którego mam nadzieję nie zamęczyliśmy naszymi pytaniami. Fakt ze niektóre z nich utrzymane w stylu " ... a co ja mogę jeszcze w moim aucie zrobić ?" lub "... a ile to coś będzie mnie kosztowało ?" wywoływały na jego twarzy uśmiech ale temu nie należy się dziwić bo i pozostali uczestnicy zlotu pękali wówczas ze śmiechu. Z panem Jackiem Chojnacki przegnaliśmy się coś koło północy co samo za siebie mówi jak przednia atmosfera była na tym spotkaniu. Całość została udokumentowana przez przynajmniej kilku klubowych fotografów, czego mam nadzieję efekty w najbliższych dniach będziemy mogli oglądać. Wspominając to spotkanie niemalże zapomniałbym powiedzieć o najważniejszym. Celem dla którego powstał nasz klubu jest stwarzanie możliwości kontaktu oraz wymiany doświadczeń i pomysłów wśród miłośników tuningu, bez względu na to jakie auto posiadają i gdzie mieszkają. Tak, teraz mam wrażenie ze już wszystko co miałem Wam przekazać, przekazałem. Zatem sobie i wszystkim zainteresowanym życzę aby Klub TUNING POLSKA działał sprawnie i prężnie nawet i 100 lat jak będzie trzeba.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy