Reklama

Hołowczyc jak Zasada? Posłuchaj...

76 załóg, w tym 17 zagranicznych widnieje na liście zgłoszeń Platinum 63 Rajdu Polski. Jest wśród nich Krzysztof Hołowczyc, który marzy o wyrównaniu rekordu Sobiesława Zasady, który wygrywał nasz narodowy klasyk czterokrotnie. Oto co mówi "Hołek":

Krzysztof Hołowczyc: Cieszę się, że już niebawem po raz kolejny wystartuję w moim ulubionym rajdzie, po wspaniałych mazurskich trasach, które dają niesamowitą frajdę z jazdy. To nie tylko moja opinia, ale także większości zawodników, którzy startowali poprzednio w Rajdach Kormoran, czy obecnie w Polskim.

Posłuchaj.

Więcej w serwisie Motosport.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: hołowczyc | Krzysztof Hołowczyc

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy