Reklama

FAQ, czyli o co boisz się zapytać

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o ING Renault F1 Roadshow

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

ING Renault F1 Roadshow odbędzie się w dniach 2-3 czerwca w Warszawie i będzie miało miejsce na tyłach Biblioteki Uniwersyteckiej i na Moście Świętokrzyskim.

Ile kosztuje bilet wstępu na Roadshow?

Udział w Roadshow jest całkowicie bezpłatny dla publiczności.

Kto będzie prowadził bolid?

Za sterami bolidu zasiądzie wschodząca gwiazda Formuły 1, 26-letni Fin, Heikki Kovalainen.

Jakie ulice zostaną zamknięte?

Organizatorzy starają się, aby impreza ingerowała w jak najmniejszy sposób w życie mieszkańców Warszawy. Dlatego zostaną zamknięte tylko te ulice, które są niezbędne do organizacji wydarzenia i nastąpi to w ostatnim momencie. Od czwartku, 31 maja, zostanie zamknięta ulica Lipowa, od soboty, 2 czerwca będzie zamknięty Most Świętokrzyski z wyłączeniem skrzyżowania od strony praskiej, które będzie nieczynne dopiero od godz. 10.00 do 18.00 w niedzielę. W sobotę zostaną także zamknięta ul Dobra i odchodzące od niej ulice na odcinku pomiędzy Dobrą a Mostem Świętokrzyskim (fragment ul. Tamka i ul. Zajęczej).

Reklama

Jak liczna publiczność jest oczekiwana?

Bazując na doświadczeniach z poprzednich edycji, organizatorzy spodziewają się kilkudziesięciu tysięcy widzów.

Jakie środki bezpieczeństwa zostaną podjęte?

Miejsce odbywania się imprezy, jak i tor przejazdu zostały zatwierdzone przez przedstawicieli wszystkich wymaganych służb bezpieczeństwa. Podczas samego wydarzenia nad pełnym bezpieczeństwem uczestników będzie czuwała policja i liczne siły porządkowe.

Jak szybko będzie jechał samochód?

Samochód F1 pokaże swój potencjał w ramach możliwości zaplanowanej trasy i z uwzględnieniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa.

Jaka będzie dokładna trasa przejazdu?

Trasa przejazdu będzie przebiegała Wybrzeżem Kościuszkowskim (start jest przewidziany na tyłach BUW) i Mostem Świętokrzyskim. Samochód wykona na tym ulicznym torze kilka okrążeń.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy