Reklama

BMW serii 1 nadjeżdża z całkiem realną ofertą

Marzenia. Wchodzisz do wnętrza, uruchamiasz silnik - tętno przyspiesza z każdym przejechanym kilometrem. Do dyspozycji masz temperament samochodu BMW serii 1 oraz napęd na tylne koła, który daje autu zwinność jaszczurki. Do tego dynamiczny wygląd, który rozpogodzi wszystkich przechodniów. Nieporównywalne doznania z jazdy nie mają końca: na długich prostych, na ostrych zakrętach, przez siedem dni jazdy w tygodniu...

...marzenia. Pożegnaj je, bo właśnie stają się rzeczywistością! Przynajmniej te o samochodzie. BMW serii  1 jest teraz dostępne w jak najbardziej realnej ofercie już od 69 000 zł brutto. I jest to całkowita kwota, jaką będziesz musiał za nie zapłacić.

Oferowane samochody były używane nie dłużej niż rok. Są w doskonałym stanie technicznym - jeździły tylko po niemieckich drogach i przeszły szczegółowe badania techniczne. Dostępne są z pełnym wyposażeniem i gwarancją, dodatkowo BMW Financial Services oferuje Ci korzystne formy finansowania: BMW Kredyt 60/40 0% oraz atrakcyjny BMW Leasing.

Reklama

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

http://www.bmw.pl/bmw1/

BMW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy