Reklama

Bilety na "Kormorana"!

W tym roku za oglądanie rywalizacji na odcinkach specjalnych Rajdu Kormoran trzeba będzie zapłacić. Cena biletu na pojedynczy oes to 5 złotych, natomiast karnety na wszystkie odcinki włącznie z prologiem na stadionie OsiR-u będą się wahały od 25 do 50 złotych.

W zamian organizatorzy zapewnią kibicom większe bezpieczeństwo. Nad zabezpieczeniem trasy będzie czuwało więcej ludzi niż zwykle. Dodatkowo do karnetów w zależności od ceny dodawane będą informatory, mapki oesów, koszulki i inne gadżety.

Reklama

Sprzedaż rozpocznie się w poniedziałek w siedzibie Automobilklubu Olsztyńskiego, później karnety będą także dostępne w biurze rajdu w hotelu Novotel.

Bilety na poszczególne odcinki będzie można kupić także przed samym wejściem. System odpłatności za oglądanie rajdu funkcjonuje na niektórych eliminacjach MŚ, a w Polsce miał swój debiut podczas tegorocznego Rajdu Elmot.

Czy organizatorzy innych rajdów również wprowadzą takie rozwiązania i staną się one normą podczas eliminacjach RSMP? Tego jeszcze nie wiadomo. (Autoklub PL)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: karnety | odcinki | galeria | bilety | kormoran

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje