Reklama

Astrą w niemiecki autobus

Kierowca samochodu osobowego zginął w poniedziałek w zderzeniu jego auta z niemieckim autokarem wycieczkowym na drodze krajowej nr 15 koło Torunia (woj. kujawsko-pomorskie).

Dwóch pasażerów autokaru zostało rannych i trafiło do szpitala.

Jak poinformował oficer dyżurny straży pożarnej w Toruniu, w nieznanych na razie okolicznościach opel astra zderzył się z autobusem w miejscowości Brzeźno, leżącej na drodze nr 15 Toruń-Olsztyn.

Na miejscu zginął kierowca opla, a dwóch podróżnych z autobusu doznało niegroźnych dla życia obrażeń i trafiło na obserwację do toruńskiego szpitala.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Niemcy | zginął | kierowca | autobus | Astra | niemiecki

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy