Reklama

The Grand Tour w Polsce. Słynne trio dziś trafiło do Krakowa

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May od kilku lat realizują program The Grand Tour. Po raz pierwszy zostali zauważeni w Gdańsku, podczas kręcenia jednego z odcinków. Teraz znaleźli się w Krakowie.

The Grand Tour na ulicach Gdańska

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May po odejściu z Top Gear, zajęli się realizacją programu The Grand Tour. Pojawienie się słynnego trio zawsze wzbudza zainteresowanie i staje się ważnym wydarzeniem dla fanów motoryzacji. Nie inaczej jest w tym wypadku. O niespodziewanym pobycie znanych prezenterów w Polsce poinformował serwis trójmiasto.pl. Pierwsze zdjęcia ukazywały prezenterów, znajdujących się w okolicach terminalu promowego w Gdyni. Program realizowany był również na terenie Westerplatte. We wtorek z kolei trwały nagrania na ulicach Długi Targ i Długa w Gdańsku. Wzbudziło to oczywiście spore zainteresowanie fanów, którzy robili sobie zdjęcia ze swoimi idolami.

Reklama

Po skończonych zdjęciach w Trójmieście, słynne trio udało się do Poznania. Jednym z celów, jaki sobie obrali miał być tamtejszy tor. Ich obecność została uwieczniona na zdjęciach, które teraz pojawiają się w sieci. Według różnych informacji publikowanych w mediach, prezenterzy mają pojawić się również w innych miejscach w naszym kraju. Wymieniane są Żagań, Świebodzin, a także...Pustynia Błędowska. 

Te lokalizacje nie są wykluczone. Jeszcze niedawno dywagowano na temat przyjazdu ekipy programu do Krakowa. Dziś te prognozy potwierdziły się. Prezenterzy zostali zauważeni podczas przejazdu krakowskimi uliczkami, o czym natychmiast powiadomili fani programu. Gród Kraka jest już trzecim miastem w naszym kraju, w którym udało się uchwycić słynną trójkę podczas jej trasy.

Z pewnością informacje o pojawieniu się prezenterów szybko będą pojawiały się w mediach społecznościowych. Słynnemu trio trudno będzie przejechać przez nasz kraj niezauważonymi, między innymi ze względu na samochody, które wybrali. Autami, którymi poruszali się prowadzący, były Mitsuoka Le-Seyde (Jeremy Clarkson), Chevrolet SSR (Richard Hammond) i Crosley Convertible (May). Spotkanie takich aut na polskich drogach niemal graniczy z cudem.

Odcinki specjalne The Grand Tour ze Skandynawii i Polski?

Według użytkownika Reddita, który posiada rzekomo potwierdzone informacje, obecność prezenterów w Polsce jest związana z realizacją dwóch odcinków specjalnych. Jeden z nich toczący się w Skandynawii, drugi w naszym kraju. Potwierdzeniem tej wersji zdarzeń może być to, że ekipa The Grand Tour była kilkukrotnie widziana w tym roku na terenie Finlandii i Norwegii. Na chwilę obecną trudno wskazać kiedy odbędzie się premiera odcinka specjalnego, w którym pojawią się polskie lokacje. Należy jednak spodziewać się, że będzie można go zobaczyć pod koniec tego roku, lub na początku następnego.

The Grand Tour bez udziału publiczności

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May po zakończeniu pracy w BBC, związali się z Amazon Prime Video i to właśnie na tej platformie zadebiutował w 2016 roku pierwszy odcinek The Grand Tour. Przez pierwsze 3 sezony formuła programu obejmowała studio, w którym prowadzący występowali przed zebraną publicznością. Od 4. sezonu realizowane są wyłącznie odcinki, skupiające się na podróżach słynnej trójki. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Grand Tour | Polska | Kraków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy