Pieniactwo i skrajna wredność

I nikt już nie pamięta o dziesiątkach tysięcy ciężko i rzetelnie pracujących ludzi, którzy codziennie właśnie dla Was wykonują swoją niewdzięczną pracę, żeby w sklepie były pełne półki gdy będziesz chciał się wybrać na zakupy i żeby firma w której pracujesz mogła wyeksportować wyprodukowany towar dzięki czemu dostaniesz pensję 30-go...

Reklama

Jasne, że jeśli kierowca samochodu osobowego z powodu swoich mizernych umiejętności (już widzę, jak wszystkim skacze ciśnienie - przecież u nas każdy jest kierowcą doskonałym) nie jest w stanie kontrolować sytuacji na drodze, gdyż całą swoją uwagę skupia na tym, co się dzieje tuż przed maską jego pojazdu stwarza ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Najgorsze jest to, że ktoś taki absolutnie nie zdaje sobie sprawy z tego, jakim jest dla innych zagrożeniem "przecież on tylko normalnie jedzie". Trudno więc się dziwić, że gdy taki "jeden z drugim" omal nie doprowadzi do wypadku, to potencjalnej ofierze skacze ciśnienie. Sądzę, iż "pokuta" w postaci oberwanego lusterka u potencjalnego sprawcy jest i tak bardzo łagodna (sam mam nieraz ochotę tak zrobić, przecież i tak nie używa), ale tak nie wolno - nie, żeby było szkoda tego lusterka bądź jego właściciela, ale dlatego, że to jeszcze pogorszy tą okropną sytuację z jaką mamy na co dzień do czynienia na ulicach miast.

Dowiedz się więcej na temat: wojny | problem | motocykle | motocykliści | kierowcy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje