Bujne życie seksualne? Kierowcy tych aut zdradzają najczęściej!

Nie od dziś wiadomo, że wielu panów traktuje swoje cztery kółka w kategorii wabika na kobiety.

Również panie zwracają uwagę na to, jakim pojazdem porusza się potencjalny partner.

Reklama

Czy jednak samochód rzeczywiście ma wpływ na życie seksualne jego właściciela? Wszystko wskazuje, że tak.

Jeden z popularnych brytyjskich portali randkowych przeprowadził wśród swoich użytkowników ankietę, w której ponad 750 tys. osób odpowiedziało na pytania, jakim samochodem poruszają się na co dzień i... jak często zdradzają swoich partnerów. Chcecie poznać wyniki?

Okazało się, że najmniej stali w uczuciach są obecnie właściciele samochodów marki z Ingolstadt. Aż 22,2 proc. użytkowników Audi przyznało się, że zdradziło swojego partnera!

Na drugim miejscu znalazł się ubiegłoroczny zwycięzca rankingu cudzołożników - BMW. Do zdrady przyznało się 13,8 proc. właścicieli aut producenta z Bawarii. Uwaga: autorzy raportu twierdzą, że druga pozycja BMW jest dużym zaskoczeniem. Ich zdaniem, wszystko wskazuje na to, że dotychczasowi właściciele tych aut coraz liczniej przesiadają się do samochodów z czterema pierścieniami na masce...

Na trzecim miejscu znalazła się gwiazda ze Stuttgartu. Logo Mercedesa to wciąż niezawodny sposób na zdobycie łóżkowego partnera. Do zdrady przyznało się 8,7 proc. właścicieli aut tej marki.

Co ciekawe, na wysokiej, czwartej pozycji w rankingu kierowców, którzy najczęściej zdradzają swoich stałych partnerów, znalazło się Volvo. Do pozamałżeńskich igraszek przyznało się aż 7,55 proc. ankietowanych.

Ostatnie miejsce w pierwszej piątce "listy cudzołożników" również należy do niemieckiej marki - do zdrady przyznało się 5,7 proc. właścicieli Volkswagenów.

Raport zawiera również zestawienie pojazdów, których właściciele zazwyczaj nie są skorzy do zdrady. Które marki traktować można jako synonim "nudnego" życia seksualnego?

Listę otwiera koreański Hyundai. Jedynie 1,5 proc. właścicieli tych pojazdów przyznało się, że nie dotrzymało wierności swojemu partnerowi. Na czwartym miejscu od końca sklasyfikowano Skodę. Statystycznie tylko jeden na 100 właścicieli tych pojazdów jest amatorem pozamałżeńskiego seksu. Najniższe miejsce podium zajmuje popularny na Wyspach Rover. Do zdrady przyznało się jedynie 0,53 proc. właścicieli tych pojazdów.

Co ciekawe, najbardziej monotonne życie erotyczne mają właściciele samochodów z kraju o niezwykle "postępowym" podejściu do miłości fizycznej - Francji. Drugie miejsce w rankingu marek, których kierowcy zdradzają najrzadziej, zajmuje Renault z wynikiem 0,51 proc. Do zdrady przyznało się też jedynie 0,38 proc. właścicieli Peugeotów.

ZJEDŹ NA CHWILĘ NA POBOCZE

poboczem.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje