Nago za kierownicą

Sobota, 2 sierpnia 2008 (14:48)

Zdjęcie

/
/
Upały, jakie od kilku dni panują w większości regionów Polski, cieszą z pewnością urlopowiczów, ale bez wątpienia mogą martwić kierowców. Wysokie temperatury przyczyniają się do wielu wypadków. Wszak upał ma wpływ na naszą koncentrację za kółkiem.

Podczas takich dni szczególnie powinni uważać kierowcy cierpiący na cukrzycę, chorobę wieńcową czy nadciśnienie tętnicze. Jak radzą lekarze - wybierając się w podróż, należy zaopatrzyć się w odpowiednie lekarstwa, a także dużo pić, bo zaburzenia elektrolitowe, zaburzają koncentrację.

Reklama

Ale są i tacy, którzy cieszą się z wysokiej temperatury. To dealerzy samochodów. Jeszcze nigdy - jak przyznają - nie było takiego boomu na auta z klimatyzacją.

Dla tych, których nie stać na dokupienie przyjemnego chłodu, dobra wiadomość. Służby meteo zapowiadają chwilowe ochłodzenie.

A na zdjęciu sposób na upał. Właścicielka BMW Z3 w gorące dni po prostu jeździ nago.

Artykuł pochodzi z kategorii: Ciekawostki

Zobacz również

  • Niestety. 5 zł wraca na dystrybutory paliw

    Pięć złotych za litr benzyny - tyle prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będą płacić kierowcy tankujący 98-oktanową odmianę tego paliwa. Przed majówką w górę pójdą też ceny popularnej 95-tki i oleju... więcej