Kup sobie auto w Niemczech

Środa, 10 czerwca 2009 (12:13)

Polska jest wręcz zalewana używanymi samochodami sprowadzanymi z Niemiec.

Zdjęcie

Okazja czy złom? / 
Okazja czy złom?
W niektórych miesiącach ubiegłego roku do naszego kraju trafiało grubo ponad 100 tysięcy pojazdów - większość z Niemiec. W całym zeszłym roku sprowadzono ponad milion aut.

Porady: jak sprowadzić?

Zanim zdecydujesz się kupić samochód i podpiszesz umowę kupna-sprzedaży, sprawdź jego legalność i pochodzenie oraz stan techniczny [to tutaj]. czytaj więcej

Import samochodów używanych to już prawdziwy przemysł, na którym zarabiają głównie handlarze i właściciele lawet. Ich prowizja musi znaleźć odbicie w cenie samochodu sprzedawanego w Polsce. Co więcej, handlarze wiedzą, że Polacy niesłychanie dużą wagę przywiązują do przebiegu auta. A, że "klient - nasz pan", to po drodze z Niemiec do Polski samochody "gubią" nieraz po kilkaset tysięcy kilometrów przebiegu.

Reklama

Spowiedź handlarza

Niemiec głupi nie jest. Dobrego auta za darmo nie odda. Tylko Polacy to tacy idioci. Panie, toż to czysta głupota! Kretyni wierzą, że dziesięcioletni diesel ma na liczniku 150 tys. km (*)... czytaj więcej

Może więc lepiej zrezygnować z pośrednictwa często nieuczciwych handlarzy, których motto brzmi: "samochód jest jak widać, nic o nim nie wiem, a książka serwisowa zaginęła"? Dajemy wam taką możliwość. Wystarczy kliknąć TUTAJ, by uzyskać dostęp do największej niemieckiej bazy ogłoszeń sprzedaży samochodów używanych. W dodatku niemal w całości po polsku!

Reklama

Oprócz bazy obejmującej... milion ogłoszeń, znajdziecie tam również porady, jak należy bezpiecznie przeprowadzić transakcję zakupu samochodu z Niemiec tak, by nie zostać oszukanym.

Poradnik: Kupujemy samochód używany.

Poradnik:.Jak sprowadzić samochód

Artykuł pochodzi z kategorii: Motorynek

Więcej na temat:Niemiec | auto | w
POLECANE zwiń