Na styczniowym salonie motoryzacyjnym w Brukseli zadebiutuje np. limitowana wersja renault megane cc o nazwie floride. Model nawiązywać ma do kabrioletu Renault z lat sześćdziesiątych znanego również pod nazwą caravelle.
Limitowana do 1600 egzemplarzy seria charakteryzować się będzie nadwoziem w kolorze kości słoniowej, lakierowanym na czarno dachem i dedykowanymi do tego modelu, 17-calowymi felgami ze stopów lekkich.
Wnętrze otrzyma dwukolorową, skórzaną tapicerkę, wstawki w kolorze nadwozia na desce rozdzielczej i metalową gałkę zmiany biegów. Każdy egzemplarz wyposażony będzie również w tabliczkę z numerem pojazdu.

Renault megane cc floride
Auto dostępne będzie tylko w jednej wersji silnikowej. Za napęd odpowiadać ma wysokoprężny dCi o mocy 130 KM (moment obrotowy 300 Nm). Jednostka sprzęgnięta zostanie z ręczną, sześciostopniową skrzynią biegów. Przyspieszenie do 100 km/h trwać ma 10,6 s., prędkość maksymalna to 205 km/h.
Ceny auta na rodzimym, francuskim, rynku startować mają z pułapu 33,100 euro (ok. 148 900 zł).

Renault floride








~Student J.
1.4 TCE o mocy 130KM, momentu nie znam.
~byznezmen
zupełnie bez sensu.
~Andrzej
tego modelu najładniejszym w mojej ocenie autem typu coupe-cabrio był Volkswagen Eos, teraz mam ...
~january
stac na nie ;-(
~Wyborca okradziony
pieniedzy na kiju. Dobrobyt i dobrze płatna praca dla swojaków złodzieji aferzystów i kolesi z ...
~ds
kretyński tytuł.
~konnzik
~ja
łądnie wykonana
~Adam
roku w salonach !!!!!
po drugie ten samochód na żywo wygląda jak wieś tuning. Mam Renault Lagunę...
~b
~Grzech
niebie... ale osobiście wolałbym ten starszy...
~Megi
dodaj komentarz »wszystkie wątki »