Przejdź do głównej części strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Samochody używane

Chcesz kupić lub sprzedać samochód? Interesujesz się pojazdami z drugiej ręki? Ten serwis powstał specjalnie z myślą o tobie! Znajdziesz w nim porady ekspertów dotyczące oceny stanu auta przed zakupem, testy samochodów używanych, rankingi niezawodności i wiele innych, ciekawych informacji.

 • Unia wymiecie powypadkowe auta

  Unia wymiecie powypadkowe auta
  Poniedziałek, 7 kwietnia (08:15)
  Za wyeliminowanie z rynku niesprawnych technicznie i powypadkowych samochodów bierze się Unia Europejska - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
   więcej »

Testy samochodów używanych

więcej wiadomości »

Nie daj się oszukać!

więcej wiadomości »

Opinie użytkowników

 • Oceń swoje auto: Kia
  Oceń swoje auto: Kia

  Piątek, 19 stycznia 2007 (12:52)

  Powracamy do cyklu oceniania samochodów używanych. W naszym serwisie zebraliśmy już ponad 20 tysięcy opinii o najpopularniejszych markach.
   więcej »

więcej wiadomości »

Rankingi niezawodności

więcej wiadomości »

Jak kupować używany cz. 1


 • Wszystkich, którzy wertują ogłoszenia w poszukiwaniu wymarzonego pojazdu z drugiej ręki, zapraszamy do naszego poradnika dotyczącego kupowania samochodu używanego. »

Jak kupować używany cz. 2


 • W poprzednim odcinku naszego poradnika podpowiadaliśmy jak w prosty sposób sprawdzić, czy auto ma wypadkową przeszłość. Tym razem skupimy się na ocenie mechanicznej kondycji pojazdu. »

Jak kupować używany cz. 3


 • W naszym cyklu poświęconym kupowaniu samochodu używanego pialiśmy już o ocenie stanu nadwozia, a także o często pomijanej sprawie właściwego interpretowania tego, co starają się nam przekazać kontrolki. »

Jak kupować używany cz. 4


 • W trzech kolejnych odcinkach cyklu "kupujemy używane" podpowiadaliśmy, jak rozpoznać czy samochód nie uczestniczył w poważnym wypadku, a także czy silnik i inne ważne podzespoły nie domagają się rychłej naprawy. »

Taniej dieslem czy na LPG?


 • Światowy kryzys finansowy wywrócił do góry nogami rynek paliw. »