Nawigacja
Informacje

Czy można odpalać samochód na pych lub hol?
Niedziela, 5 lutego (11:38)
W zimie, w razie trudności z uruchomieniem samochodu, lepiej nie próbować holowania ani pchania, bo można uszkodzić silnik - radzi ekspert motoryzacyjny. więcej »
Bezpieczeństwo

Za miesiąc więcej punktów karnych! Dużo więcej
Środa, 9 maja (22:38)
9 czerwca zacznie obowiązywać nowy taryfikator zaostrzający kary dla kierowców m.in. za rozmowę przez komórkę w trakcie jazdy, przewóz dzieci bez fotelika i wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach. więcej »- Kradli luksusowe samochody i sprzedawali znanym osobom | Środa, 9 maja (09:18)
- Proces ws. wypadku Wałęsy. Kierowca się nie przyznaje | Wtorek, 8 maja (10:58)
- Kradli głównie audi i volkswageny. Już nie będą | Wtorek, 8 maja (10:55)
- To będzie kolejne obowiązkowe wyposażenie auta | Wtorek, 8 maja (08:18)
Na drogach

Szaleńcza ucieczka motocyklisty. Na końcu "dzwon"
Środa, 23 maja (08:53)
W rowie zakończyła się szaleńcza ucieczka motocyklisty, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli w okolicach Beska na Podkarpaciu. Mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń. Jak się okazało, uciekał przed patrolem policji, bo nie miał prawa jazdy. Stracił je w 2007 roku. więcej »- Potworny wypadek koło Biskupca. Opel wbił się w tira | Niedziela, 20 maja (12:16)
- Jedno piwo. Czy można usiąść za kierownicę? | Poniedziałek, 7 maja (12:23)
- Volvo pod ciężarówkę. Nie mieli szans | Wtorek, 15 maja (08:04)
- Omega zderzyła się z subaru. Śmierć 3 osób. Kierowca uciekł | Czwartek, 19 kwietnia (00:48)
Dodatki
Galerie
- Wypadek w Izdebniku(5 zdjęć)
- Zima w Europie(13 zdjęć)
Informacje dodatkowe
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright © 1999-2012 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.



