Rajd San Remo: Tryumf Panizziego

Gilles Panizzi (Peugeot 206 WRC) prowadził od pierwszego etapu Rajdu San Remo i swojego prowadzenia nie oddał już do mety. Ostatni etap rajdu nie przyniósł żadnych zmian w klasyfikacji i Francuz może świętować zwycięstwo po raz trzeci z rzędu.

Drugi do mety dotarł Marcus Gronholm, co oznacza, że zarówno on jak i jego zespół jest bardzo blisko wywalczenia tytułu mistrzowskiego. Trzecie miejsce zajął Norweg Petter Solberg. Kolejne punktowane pozycje zajęli Richard Burns, Markko Martin i Jesus Puras.

Punkty dla zespołu zdobyli także ósmy Colin McRae i dziesiąty Francois Delecour. W klasyfikacji kierowców Gronholm ma 23 punkty przewagi nad Richardem Burnsem. W klasyfikacji producentów Peugeot ma 45 punktów przewagi nad Fordem.