Puchar Fair Play dla Dobrowolskich

Startująca w Rajdowym Pucharze Peugeot załoga Marcin Dobrowolski/ Michał Dobrowolski (Peugeot 206) jako pierwsza w tym sezonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski została uhonorowana Pucharem Drab-Pol Fair Play.

Stało się tradycją, że zawodnicy z Rajdowego Pucharu Peugeot wiodą prym we współzawodnictwie fair play. Bracia Dobrowolscy startują od trzech lat. Można powiedzieć, że zdobyli już nieco rajdowego obycia. Wiedzą, że w sporcie najważniejsza walka, czysta walka chodzi o to by być lepszym od innych walcząc fair.

Zgłoszenie podpisali Norbert Guzek i Łukasz Kunicki (Peugeot 206) także startujący w RPP. Dla tej załogi 60 Rajd Polski był bardzo trudny i pechowy. Już na pierwszych odcinkach awarii uległo zawieszenie. Aby jechać dalej trzeba było wymienić lewy tylny amortyzator. Serwis jednak nie dysponował potrzebnymi częściami. Konieczna była pożyczka. Pechowcy zwrócili się do Marcina Dobrowolskiego, który bez wahania pożyczył potrzebny element. Zreperowanym, autem Norbert Guzek i Łukasz Kunicki mogli kontynuować rajd. Wprawdzie nie udało i sie dojechać do mety, ale dzięki pomocy braci Dobrowolskich mieli taka szansę. I na tym właśnie polega współzawodnictwo fair play.

Dowiedz się więcej na temat: Puchar | Peugeot 206 | Peugeot