Przed Rajdem Rzeszowskim: Puchar Fair Play znów w RPP

Podczas zbliżającego się 11 Rajdu Rzeszowskiego Dariuszowi Polońskiemu i Grzegorzowi Doboszowi jeżdżący Pucharze Peugeot zostanie wręczony Puchar DRABPOL Fair Play. Wyróżnienie to zdobyli podczas 29 Rajdu Kormoran.

Podczas zbliżającego się 11          Rajdu Rzeszowskiego Dariuszowi Polońskiemu i Grzegorzowi Doboszowi jeżdżący Pucharze Peugeot zostanie wręczony Puchar DRABPOL Fair Play. Wyróżnienie to zdobyli podczas 29 Rajdu Kormoran.

Był to bardzo trudny rajd. Z ok. 60 załóg, które wystartowały do mety dotarło raptem połowa. Trasa okazała zbyt trudna tak dla samochodów jak i zawodników. Nic dziwnego więc, że nie brakowało okazji by wykazać się koleżeńska pomocą.

Dariusz Poloński - Grzegorz Dobosz to załoga, po dwu rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, prowadząca wśród zawodników z Rajdowego Pucharu Peugeot. Puchar DRABPOL Fair Play został im przyznany na wniosek debiutujących w RPP Łukasza Witasa i jego pilot Michała Kuśnierza. Oto jak motywowali swoje zgłoszenie:

- Tak się złożyło, że podczas tego rajdu walczyliśmy o miejsce m.in. właśnie Darkiem Polońskim. Na 6 odcinku specjalnym padły nam hamulce. Nie mogło być mowy o dalszej jeździe zanosiło się, że będziemy musieli wycofać się z rajdu. Trzeba było w lewym, kole wymienić kompletny zacisk i klocki. Darek Poloński bez wahania oddał nam swoja treningówkę mówiąc: Bierzcie to co jest wam potrzebne! Dzięki tej pomocy po naprawie auta udało nam się zdobyć III miejsce w Rajdowych Pucharze Peugeot.

Dowiedz się więcej na temat: Peugeot | Puchar | Rada Polityki Pieniężnej