Kuzaj wygrał w Krakowie

Leszek Kuzaj, jadący z pilotem Maciejem Szczepaniakiem samochodem Subaru Impreza, wygrał w sobotę w Krakowie rajd będący czwartą eliminację rajdowych mistrzostw Polski.

Po dwóch dniach i 12 odcinkach specjalnych broniący tytułu mistrza Polski Kuzaj wyprzedził drugiego w klasyfikacji Michała Bębenka (Mitsubihi Lancer) 2.05. Trzecie miejsce zajął Michał Sołowow (Mitsubihi Lancer) - strata 2.31, a na czwartym miejscu uplasował się Michał Kościuszko, jadący napędzanym na jedną oś samochodem Suzuki Swift kategorii Super 1600. Kościuszko stracił do zwycięzcy 3.25.

Leszek Kuzaj jest zdecydowanym liderem rajdowych samochodowych mistrzostw Polski. Krakowski kierowca wygrał wszystkie cztery dotychczas przeprowadzone eliminacje.

TUTAJ zdjęcia z rajdu, który tym razem nazwano Subaru Poland Rally.