Kościuszko po Rajdzie Polski

Załoga EFL Corsa Rally - Michał Kościuszko/Jarosław Baran ukończyła Rajd Polski na 12 pozycji w klasyfikacji generalnej i piątej w swojej klasie Super 1600. W klasyfikacji krajowej - Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Michał z Jarkiem zajęli 3 miejsce.

Załogi miały w drugim dniu do pokonania 133 kilometry oesowe. O trudach rajdu może świadczyć fakt, że rajd ukończyły 33 załogi (na starcie 76).

Michał Kosciuszko: - Jesteśmy na mecie. Cieszymy się z osiągniętego rezultatu. Od początku drugiego etapu jechaliśmy swoim, równym tempem obserwując poczynania konkurentów. Dzisiejszy dzień był "suchy" i nie przeżywaliśmy loterii z oponami. Osiągane czasy na poszczególnych oesach były porównywalne z tymi, które notowali kierowcy jadący w klasie Super 1600. Drugi punktowany i ukończony na podium rajd bardzo mnie cieszy.

Chciałem bardzo podziękować organizatorowi za świetnie przygotowane trasy oraz wszystkim kibicom, którzy licznie przybyli na odcinki specjalne aby dopingować nas podczas przejazdów.

Dowiedz się więcej na temat: rajd | Kościuszko