Szybka generacja

Leszek Kuzaj i Maciej Szczepaniak (Subaru Impreza) wygrali w niedzielę w Świdnicy 34. Rajd Elmot-Remy, drugą eliminację mistrzostw Polski 2006. Kuzaj, który zwyciężył także w pierwszej eliminacji – Rajdzie Magurskim, zdecydowanie prowadzi w mistrzostwach.

Na drugim miejscu sklasyfikowani zostali Tomasz Kuchar i Jakub Gerber (Subaru Impreza), a na trzecim Tomasz Czopik i Łukasz Wroński (Mitsubishi Lancer EVO9). Zwycięzcą klasy Super 1600 został Michał Kościuszko, pilotowany przez Jarosława Barana. Załoga Kościuszko, Baran zajęła piąte miejsce w klasyfikacji

generalnej. Jarek Baran na mecie powiedział: Nowa generacja samochodów N-grupowych jest bardzo szybka i nie jest łatwo nawiązać z nimi walkę, ale nie jest to niemożliwe. Zapowiada się ciekawy sezon.

Wyniki mają charakter nieoficjalny aż do ogłoszenia rezultatów przez zespół sędziów.

Więcej znajdziesz TUTAJ. Przeczytasz tam m.in wypowiedź Michała Kościuszki.

Dowiedz się więcej na temat: impreza | kuzaj | Subaru Impreza