Rezygnują ze sprzedaży samochodów Ferrari

Jak już informowaliśmy Ferrari postanowiło zakończyć współpracę z dotychczasowym dealerem w Warszawie, należącą do Sobiesław Zasada S.A firmą Granturismo Italia.

O komentarz do tej sprawy poprosiliśmy rzecznika prasowego grupy Sobiesław Zasada S.A. Oto odpowiedź jaką dzisiaj otrzymaliśmy.

Reklama

"Spółka Granturismo Italia po 4 latach rezygnuje ze sprzedaży samochodów Ferrari, która nie przynosi zadowalających rezultatów obydwu stronom. Normy sprzedaży narzucone przez fabrykę nie znajdują odzwierciedlenia w polskich realiach. Do tego dochodzą nieporozumienia z centralną włoskiej marki, która obecnie zdaje się być bardziej skoncentrowana na rynkach azjatyckich, niż europejskich.

Jednak w trosce o dotychczasowych klientów, spółka Granturismo Italia nadal z dumą prowadzić będzie autoryzowany serwis samochodów Ferrari w Warszawie, który z sukcesem działa już od pięciu lat"

Janek Żdżarski, Rzecznik Prasowy, Menedżer ds. PR. Sobiesław Zasada S.A.(oddział w Warszawie).

Polub MOTO INTERIA na Facebooku. Tam znajdziesz więcej zdjęć, ciekawostki i... konkursy. Do wygrania wkrótce samochód na weekend!. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje