Rajd Elmot - wrażenia, komentarze, opisy...

W sobotę zakończył się 30. Rajd Elmot, trzecia eliminacja tegorocznych rajdowych mistrzostw Polski. Zwycięzcą, już po raz piąty na trasach w okolicy Świdnicy, został Janusz Kulig w Seacie Cordobie WRC. Widać ten rajd sprzyja mistrzowi Polski. Drugie miejsce wywalczył Leszek Kuzaj, który dojechał do mety swoim Peugeotem 206 WRC na trzech kołach! Niewiele brakowało, a popularnego "Kuziego" w ogóle zabrakłoby na mecie w Świdnicy.

Wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu 30. Rajdu Elmot, wyniki i komentarze po każdym odcinku specjalnym, wypowiedzi kierowców w trakcie rajdu, jak i po jego zakończeniu, komunikaty prasowe poszczególnych zespołów, a także relacje z przebiegu Pucharu Peugeota oraz obszerną galerię zdjęć znajdziecie w naszym serwisie MOTOSPORT. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Dowiedz się więcej na temat: wrc | Świdnica | komentarze | elmot | rajd