Kościuszko: Udane zakończenie sezonu

Występem w 42 Rajdzie Warszawskiej Barbórki Michał Kościuszko i Jarek Baran zakończyli rajdowy sezon 2004. Krakowska załoga zwyciężyła w klasyfikacji Super 1600 (klasa 2) startując Oplem Corsa S 1600.

W klasyfikacji generalnej zawodów Michał i Jarek zajęli 12 miejsce. Dla „Juniora” był to pożegnalny występ w barwach zespołu EFL-SPDO.

Michał Kościuszko: Bardzo się cieszymy. To była wspaniała przygoda. Po raz kolejny byłem pod wrażeniem „Karowej” i niezwykłej atmosfery tego rajdu. Pokonaliśmy konkurentów, którzy startowali znacznie mocniejszymi i nowocześniejszymi samochodami. Z Corsą się żegnamy. Służyła mi dzielnie przez dwa lata, mieliśmy wiele przygód i będę ten samochód wspominał z dużym sentymentem. To moja pierwsza profesjonalna „rajdówka”, na której wywalczyłem nie tylko dobry wynik w Barbórce, ale i w tegorocznych Mistrzostwach Polski. Kto wie, może jeszcze kiedyś nim wystartuję, ale plany na przyszły rok to Suzuki Ignis S 1600. Bardzo dziękuję Europejskiemu Funduszowi Leasingowemu oraz Stowarzyszeniu Polskich Dealerów Opla za dwuletnią współpracę i możliwość startów w Super 1600. To był naprawdę udany sezon. W przyszłym roku Krakowianie planują udział w Mistrzostwach Polski, oraz starty za granicą.