Jacek

Witam! Czy osoba w zaden sposob nie spokrewniona z wlascicielem pojazdu, moze ubezpieczyc ten pojazd bez wiedzy wlasciciela, posiadajac jedynie dowod rejestracyjny tegoz pojazdu?( chodzi o ubezpieczenie OC)- ( odnosze sie do ustawy o ubezpieczeniach obawiazkowych Art.5.2 Zakład ubezpieczeń posiadający zezwolenie na wykonywanie działalności ubezpieczeniowej w grupach obejmujących ubezpieczenia obowiązkowe nie może odmówić zawarcia umowy ubezpieczenia obowiązkowego.)

Zgodnie z Art.5.2 Ustawy Zakład Ubezpieczeń nie może odmówić zawarcia umowy ubezpieczenia OC.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje