F1 - Puste miejsce na podium w GP Brazylii

Kimi Raikkonen jadący McLarenem wygrał dramatyczną Grand Prix Brazylli - 3. eliminację Mistrzostw Świata Formuły 1 sezonu 2003. Wyścig na torze Interlagos obfitował w wiele wypadków i został przerwany na 54. okrążeniu po poważnej kraksie. Zwycięzcą ogłoszono Raikkonena, który minął jako pierwszy linę mety rundę wcześniej. Fin prowadzi w klasyfikacji MŚ.

Drugą lokatę zajął Giancarlo Fisichella (Jordan), a trzeci był Fernando Alonso (Renault). To właśnie kolizja Hiszpana z bolidem Marka Webbera (Jaguar) spowodowała przerwanie wyścigu. Alonso mocno ucierpiał w wypadku i został odwieziony do szpitala.