Adam Małysz jeździ coraz szybciej

Adam Małysz z pilotem Rafałem Martonem (Mitsubishi L200) zajęli drugie miejsce w czeskim Vsetinie w Internext Rally. W klasyfikacji generalnej, a także w klasie T1, zdobyli tytuły międzynarodowych mistrzów Polski oraz Czech w rajdach terenowych.

W Internext Rally Vsetin zwyciężyła czesko-słowacka załoga Zdenek Porizek i Marek Sykora jadąca Hummerem H3 Evo II. O 59 sekund wyprzedziła Małysza i Martona oraz o 2.50 Dariusza i Małgorzatę Żyłów (Mitsubishi Pajero).

W klasyfikacji Pucharu Strefy Europy Centralnej (FIA CEZ Trophy) medalista olimpijski i mistrzostw świata w skokach narciarskich uplasował się na czwartej pozycji. Trofeum przypadło czeskiemu kierowcy Miroslavovi Zapletalowi, którego pilotem był Maciej Marton (Hummer H3 Evo).

Dowiedz się więcej na temat: Mitsubishi L200