Przejdź do głównej części strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Oceń zdjęcie

  • Kiepski
  • Poniżej średniej
  • Średni
  • Powyżej średniej
  • Bardzo dobry

kliknij aby ocenić

MAP24


Wasze komentarze (516)

Dodaj komentarz

~Zibi -

Rzeszów to dziura gdzie złodzieje mieszkają ale córz wkońcu to nie dość że polaczki to wdodatku hadziaje

~Grzegorz -

Witam.Przeczytałem większość sceptycznych opinii ale z jedną się zgodzę: gdy zginie Wasz znajomy przebiegając dołem a kładki by nie było to jakie larum się podniesie.Uważam ,że obiekt jest sam w sobie bardzo ładny i okaże się funkcjonalny.Co do drzewa na kładce to Polaka nie stać na byle co bo tanie mięso "psy jedzą". Posiada jeszcze jedną zaletę przez niektórych malkontentów niezauważoną.Otóż jest to promocja miasta.Nie byłem nigdy w Rzeszowie a teraz myślę kiedy tam pojechać , obejrzeć kładkę , wstąpić do restauracji, iść do teatru , przespać się ,czyli zostawić parę groszy w Waszym mieście.Dla niektórych jest to trudne do zaakceptowania ??? Brawo włodarze Rzeszowa.

~JCl -

ściana wschodnia. Nic dodać nic ująć. Same ochlapusy i nieroby. Tylko by się dorwać do żłoba. A potem ani me ani be. Jak ja nie lubię tych ze wschodu. Polska zachodnia powinna się odłączyć od tych bumelantów i żerujących tylko na naszej robocie.

~koko -

nich mi tylko ktoś wytłumaczy jedna rzecz- skoro jest kładka to po jakiego grzyba pod nią nadal znajduje się przejście dla pieszych oraz światła? przecież to absurd.

~ob.BRD -

Budowlana parodia i głupota,a gdzie są windy dla niepełosprawnych i matek z wózkami dziecięcymi.A jak mają się do góry wdrapać ludzie starsi.Wszystko co w polsce jest robione to jest bez głowy i kosztuje dwa razy tyle co na zachodzie.Polski inżynier to dobry pracownik na taśmie produkcyjnej na zachodzie.

~anglik22 -

Jezus Maria! 12 Milionow! Tosz to rozboj w bialy dzien! A samorzady tak zadluzone! A ludzie umieraja bo na leki nie ma! Dobrze ze nie zyje w tym chorym kraju!!!

~olaf -

chcieli zlikwidowac światła i wybudowali kładke, kładka jest światła zostały... czyli 12mln wyrzucone w błoto. Przy okazji kładka miała kosztowac 3-4mln pózniej dziwnie rosły te koszty ale prezyden Ferenc (SLD) ma swojego Misia.

~wars -

12 mln za kładke, drewno z kamerunu, chyba was wszytskich w tym rzeszowie po..jebało

~"74 -

przejedzie za wysoki TIR i będzie po kładeczce...

~ło matko -

Witam. Pracuje w firmie budowlanej. Nasza firma albo stawia nowe domy albo jest podwykonawcą większych robót. Mniej więcej się orientuje o cenach materiałów, surowców, półfabrykatów itp, itd. Stąd moje pytanie. Skąd na litość boską 12mln!? Czy te pozwolenia i projekty aż tyle kosztują? Inna sprawa. Byłem w wojsku w roku 2007. Na strzelnicy był usypany wał ziemi o długości 250 metrów i wysokości 6 metrów. Jakiś wojskowy zarządził, że trzeba go przesunąć o 5 metrów w prawo z takich czy innych przyczyn. wygrała firma w przetargu, która wzieła za to 2 mln. Ludzie!!! Za tą cenę to kupię koparkę, tydzień albo dwa przesunę owy wał i kasa mi zostanie do końca życia. Skąd te ceny się biorą?