Jury anulowało wyniki piątkowego prologu, który się odbył w hali Ergo Arena w Sopocie.
Drugie miejsce zajmuje Wojciech Chuchała (Subaru Impreza) tracąc do lidera 2.13,3, a na trzecie spadł triumfator anulowanego prologu Tomasz Kuchar (Subaru Impreza) - strata 2.23,0.
Nie obyło się bez wypadków. Na pierwszym popołudniowym odcinku Bożepole (22,5 km) Jan Chmielewski jadący Citroenem DS3 wypadł z drogi i po uderzeniu w drzewo urwał przednie lewe koło. Załodze na szczęście nic się nie stało. Straty zaczął odrabiać Michał Bębenek (Peugeot 207 S2000), który rano wypadł z drogi i uszkodził tył samochodu. Na ostatnim sobotnim odcinku Luzino (10,1 km) uzyskał drugi czas i w klasyfikacji generalnej awansował na dziewiątą lokatę, ale ze stratą ponad 7 minut do lidera.
W niedzielę kierowcy mają do przejechania także sześć odcinków specjalnych, na mecie pierwsza załoga jest spodziewana około godziny 17.00.

Michał Bębenek zajmuje 9 miejsce
Wyniki po 1. etapie:
1. Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza) 1:04.42,5 2. Wojciech Chuchała (Subaru Impreza) strata 2.13,3 3. Tomasz Kuchar (Subaru Impreza) 2.23,0 4. Grzegorz Grzyb (Peugeot 207 S2000) 3.28,1 5. Maciej Rzeźnik (Peugeot 207 S2000) 4.10,7 6. Mariusz Małyszczycki (Mitsubshi Lancer Evo IX) 5.09,5








~maciej_48 lat
tekstu znał się na rajdach, to nie pisałby o wypadku Chmielewskiego. Takie rzeczy się zdarzają d...
~mati
Kuliga, Kuzaja, Wislaka itd. Wystarczy w popularnej platformie internetowej All.gro wpisac: auto...
~mati
Kuliga, Kuzaja, Wiślaka itd. Wystarczy w popularnej platformie internetowej All.gro wpisac: auto...
dodaj komentarz »wszystkie wątki »