Przejdź do głównej części strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Polak potrafi. Tona cementu w daewoo tico

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Ponad tonę kradzionego cementu przewoził malutkim daewoo tico mieszkaniec Mazowsza.

Polak potrafi. Tona cementu w daewoo tico
Policja

Policjanci ze Stanisławowa zatrzymali do kontroli samochód, który niemal tarł podwoziem o jezdnię. Wewnątrz odkryli 45 worków cementu, które 60-letni Mirosław M. ukradł z budowy. Przyznał się i dobrowolnie poddał karze. Policjant z żandarmem patrolując teren Stanisławowa zauważyli daewoo tico, które jechało, prawie dotykając podwoziem asfaltu. Zatrzymali pojazd do kontroli. Byli zaskoczeni, gdy okazało się, że auto jest wyładowane po sam sufit podejrzanymi workami. Wciśnięty między te pakunki drobnej postury kierowca, z trudem prowadził samochód.


Policja

Okazało się, że w samochodzie było aż 45 worków z cementem. Kierowca, 60-letni Mirosław M., nie potrafił wyjaśnić, skąd się wzięły w jego samochodzie. Wszystko wskazywało na to, że cement może być kradziony. M. trafił więc na przesłuchanie w komisariacie, a później do celi.

Policjanci z Dobrego przeliczyli worki i okazało się, że w ważącym niecałe 700 kilogramów daewoo, znajdowało się 1125 kilogramów cementu! Słowem - cud, że auto w ogóle jechało.

60-latek ostatecznie przyznał się, że cement ukradł z prywatnej budowy w Ładzyniu. Po tym, jak usłyszał zarzut popełnienia kradzieży, dobrowolnie poddał się karze.

Portal INTERIA.PL

Źródło informacji: RMF

Więcej o:
tonie,
w,
Polak potrafi

Warto zobaczyć


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (139)

Dodaj komentarz

~Bartek -

Tico to jest samochód na wszystkie okoliczności. Bugatti 16.4 Veyron wymięka.

~opel -

Facet w tico ukradł cement a co kradną jeżdżący mercedesami s, audi q 7 ?

Wacomir

Obojętny Wacomir -

Gdyby był z PO skończyło by się na pouczeniu i awansie.

niebolek

Obojętny niebolek -

jakby go było na to stać - to by sobie kupił, zapłacił za transport i po robocie. Kradnie, bo co ma zrobić. jak będę miał zdychać z głodu (a do tego juz chyba nie daleko z takimi rzadami) - to co wybieracie: zdychać uczciwie, czy pożyczyć sobie w lidlu batonik? No bo dojdzie do tego, ze nie zarobisz, bo nie będzie gdzie, a opieka społ. nie da ci kasy bo jej nie bedzie miała, mieszkac nie bedziesz miał gdzie, bo ci chate zabiorą za niespłacone rachunki. No i jedyne wyjście - to zostac złodziejem. taki koncentrak pewnie niedługo bedzie z Polski. W niemieckim koncentraku jak nie kradłeś - to nie żyłeś. kto wie za ile będziemy sie na siebie rzucali na ulicach?! Tylko tak dalej. Nędza ma jakieś źródło. W sobote rozmawiałem z gościem z paragwaju, Polak-emigrant. powiedział mi (po tygodniu pobytu na zielonej wyspie), ze takiej dziczy jak w Polsce nie widział w APoł. To obłęd: państwo walczy z obywatelem, a obywatel robi wszystko żeby państwo go nie wykończyło. Niestety, obywatel musi przegrać. Głosujcie tak dalej, to i wy z PO niedługo znajdziecie pod płotem.

~POdsąd -

Okazuje się że prawdomówność i rozwój w Unii jest na poziomie prawdomówności i rozwoju jaką mamy za rządów Tuska i PO PSL w Polsce !!! Sami pseudo fachowcy i kolesie z układów politycznych i z podwórka na najwyższych stanowiskach w państwie , rujnują nam kraj przy powszechnym aplauzie zachwyconych mediów !!!

~żenada -

Troche prawdy w tym komenatrzu, jest bieda i zlodziejstwo sie bierze z biedy, niestety... Nikt nie reaguje, a Panstwo tylko zagarnia. Zarobki na beznadziejnym poziomie, wsparcia z NFZ-u tez nie masz, a co miesiac odciagaja sporo kasy z naszych wyplat. Plakac sie chce jak sie o tym wszystkim pomysli. Dzien za dniem uplywa mechanicznie, bez perspektyw na NORMALNE zycie, jakie prowadza np. osoby bez wyksztalcenia w UK...

~AK -

Kradnie jak nasz rząd i bankierzy!

~Marcin -

ukradł bo pewnie całe życie nic innego nie robił- a ktoś może za ostatnie grosze kupił ten cement , albo uwalił się w kredyt na całe życie- a ten jak po swoje.... więzienie nic nie da- powinien odpracować- może zajarzy cokolwiek

~Miś -

Dziadek za kradzież kilku stówek dostał wyrok a złodzieje w krawatach za kradzież milionów dostają coraz lepsze życie... ot Polska... kraj absurdu...

~1500RUTTO -

A co miał chłopina zrobić jak zarabia pewnie razem z zoną 2200 na rękę , a tu troje dzieci na kolonie by chciało pojechać i ubrać się jak ich rówieśnicy i kupić ksiązki na nowy rok szkolny - ze juz o czymś do jedzenia nie wspomnę .... LUDZIE JAK DŁUGO JESZCZE MOZNA TAK BIEDOWAĆ ????????? JAK DŁUGO MINIMALNA PŁACA BĘDZIE NA TAKIM POZIOMIE ??? Ja nie protestuję bo zarabiam tyle co sprzątaczka w UE - ale jakoś to wystarcza - tylko co mają powiedzieć ci , którzy zarabiają 25% z tego...Jak decydować się na posiadanie dzieci - POLITYKA PRORODZINNA !!! (...)