VW Passat B6 (277)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 2541

Re: VW Passat B6

Napisał(a): Gość -

dzięki za wszystkie wasze opinie jesteście naprawdę super 2 dni po zamieszczeniu postu o chyba najpopularniejszym samochodzie w Polsce a tu zero odpowiedzi mam nadzieję ze kiedyś wam ktoś tak pomoże jak mi w opiniach na temat vw passata! Ja z chęcią odpowiadam na forach na różne tematy np na temat fiata punto. Mi bardzo zalezy na opiniach na temat tego autka poniewaz chce kupic dobry samochód nie musi byc passat ale jakis taki do ceny 40 tys zł. Jaki mi polecicie? proszę odpowiedzcie

czesc !
niepanikuj wszyscy na urlopach som!
słuchaj na temat passata cuz tu można dodać
jeśli znasz volkswagena to powinieneś wszystko wiedzieć
silniki tdi super chodzom choć glosne jak to w vw trochę rechoczą a szczególnie jak zimne
za duzo plastiku w wnętrzu moim zdaniem !
mankament tych aut to zawieszenie przednie w Polsce to co rok nadaje się do wymiany
ale mysle ze auto godne uwagi
pamiętaj ze turbo- potrzebuje czasu żeby silnik zgasić tzn trzeba odczekać żeby turbo zatrzymalo się a nie wylaczyc silnik a turbo bez oleju bo inaczej tez bedziesz czesto je wymienial
na temat silnika mysle ze 130 KM jest godny wiecej mocy i obrotu max za niewiele wieksze zuzycie paliwa
a co chodzi o 1,8T to raczej daj sobie spokuj masakra. paliwozerny niezbyt elastyyczny no i jak sama nazwa - turbo na niskich obrotach nieradzi sobie wogule to som silniki co musisz co najmniej krecic na 3tys. zeby to jechalo wiec mysle ze diesel to najlepsze rozwiazanie w passat
ale pomysl tez o innych autach skoro masz kwote 40tys to jest niezly wybor w tych granicach cenowych
ale oczywiscie niebede ci czegosc nazucal

dzięki za radę i twoja opinię widzę ze tylko Ty zainteresowałeś się moim postem. Mam nadzieję ze ktos więcej coś napiszę może jakieś opinię użytkowników, prosiłbym bardzo zamieśćcie jakieś opinię użytkowników bardzo mi na tym zależy

Nie ty też źle myślisz ten passat to jest passat B5 FL (Face Lifting) i zapewne o takiego tobie chodzi. Wada passatów jest ponure plastikowe wnętrze chociaż w najbogatszych wersjach passata B5 kosztujących w tej chwili ok 50tyś zł! jest całkiem fajna i ma skórzane i drewniane dodatki IMITACJA?. Zawieszenie tez jest bidne jak na nasze drogi i silniki diesla mają niską kulturę pracy ale są wytrzymałe szczególnie 1,9 tdi 130KM extra przyspiesza i mało pali na trasie ok 7l a i 200 pociągnie

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: VW Passat B6